Як я тут скінчила ... Я так в житті ніколи не закінчується! Вони прискорили темп, всередині мене все горіло, з мене текло, я орала в голос, благаючи не зупинятися. Вони трахкали мене з усім шаленством, яким тільки могли, вганяючи в мене свої стовбури на скільки це було можливо. Чергова хвиля підкотила внизу живота, величезна, вируюча хвиля чогось страшно-сильного. Ще один удар в матку, ще один рух в попці і я скінчила, з криками, виливаючи на своїх мучителів. Кінчала довго, дуже сильно. Мене трясло, голі дівчата  судома зводила мені ноги, я впала на ковдру і відключилася.
Прокинулася я вже на дачі. Поряд сиділа Настя, дивилася на мене і гладила мій живіт, лобок, губки. Вона посміхнулася мені, сказавши, що це були найкращі вихідні в її житті. А мені чомусь стало так шалено соромно від усвідомлення того, що мене трахкали, як останню повію ...
З тих пір я себе ненавиджу за це. Хоч це було і шалено добре ... Тепер я хочу забути подію, але не можу. У моїй пам'яті знову спливає цей неміряні член, засунутий в саме моя істота. І мені тут же стає солодко, я дрочил себе, кінчаю, і знову сором