голі дівчата

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » голі дівчата » Тестовый форум » голі дівчата 14 років відео


голі дівчата 14 років відео

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

мого колишнього член був 14 сантиметрів в довжину і невеликим у діаметрі, та ще до того ж це був мій перший чоловік. А ця штука була нереально велика, мені здавалося, що мужик просто не зможе в мене це засунути! Я відчувала, як гігантський член розпирає мене зсередини. Я не могла стримувати себе, я кричала, дряпала все, що потрапляло під руки, звиваючись на цьому монстра. І ось він вже дістав до самих моїх глибин, уткнувшись товстої головкою в шийку матки. Але коли я глянула на цей інструмент, я жахнулася ... Він увійшов трохи більше, ніж на половину! І тут мужик почав качати своїми стегнами, вганяючи в мене цей неміряні голі дівчата  кол, кожен раз торкаючись моєї маточки ... Я вже не стогнала, я кричала, мені було боляче і шалено добре одночасно ... Я почала підмахувати йому і він підсилив свої рухи, навіть не торкаючись маточки а шалено довбаючи її. У мене крутилася голова, я вже не знала, який раз я скінчила. У цей момент мене підняли, поставили на рак. Один ліг під мене, залучив мене до себе і встромив все той же кіл, дійшовши до самих надр. Другий вп'явся поцілунком в мою попочку. Я зрозуміла, що зараз мене трахнути, як Настьку. Як справжню блядь - в усі щілини. І ця думка ще сильніше порушила мене! Тут мужик вперся головкою члена в мій анус і став потихеньку входити в мене. Боже! Який він великий і гарячий! Такий же, як і в моїй киска! Я вже не відчувала болю від сильного збудження, він входив до мене легко, глибоко і повільно ... Вони обидва були в мені! І почали одночасно рухатися всередині мене.

0

2

0


Вы здесь » голі дівчата » Тестовый форум » голі дівчата 14 років відео


создать форум