розуміючими очима, а я, взявши її за плечі, розгорнув спиною до себе, і зігнув до ліжка ... Дівчина скрикнула, але не відвернувся, а навпаки, подалася попою до мене, немов бажаючи ще більше насісти на мій член, який і так вже повністю увійшов до її гарячий анус ...
Скажу чесно, я вперше пробував займатися анальним сексом, хоча стільки про нього вже чув, і був підкований теоретично досить не слабо ... Але що дійсно здивувало мене, так це те, що з кожним рухом мого члена «Там», йому, моєму члену, ставало все гарячіше і гаряче. Наче мій член рухався не в анус дівчата, а в топці паровоза, розпечена до красна ... Раптом Віка сама, відсторонившись, зіскочила з мого члена, і стала інтенсивно терти свій анус.
- Щось не так? - Запитав я.
- Так, все не так! - Незадоволено відповіла дівчина скривившись. - Ти навіщо в жопу-то вставив, інших дірок мало, что-ли?! А тепер он, вся жопа горить, наче в неї не хуй, а факел вставили!
- Ти чого розкричалася? Думаєш, тільки в тебе однієї горить? У мене, наприклад, вже пів години, як горить, але я ж не кричу!
- Стривай, і в тебе теж горить?!
- А то!
- А ну, включи швидко світло! - Вже командним голосом наказала дівчина. Я включив. Вона, підійшовши до столу, висипала вміст сумочки на нього. Серед іншої жіночої нісенітниці я побачив і дві кругленькі баночки, одна дійсно з вазеліном, а інша з в'єтнамським бальзамом!
- Ах, еб ж твою мать! - Закричала дівчина, і кинулася в душ. Я за нею ...
Загалом, так ми і простояли до ранку. Вона з душіком, вливають холодну воду прямо в анус, а я, тримаючи свій член в раковині з циркулюючої холодною водою ...