Ця історія сталася в ті далекі роки, коли горілка ще була по чотири дванадцять, плюс розвинений соціалізм, плюс ліверна ковбаса. Загалом, в період застою ...
Я, після служби в армії, пішов працювати на завод, в КБ, тобто, в конструкторське бюро, спочатку техніком, а потім інженером конструктором.
Я був молодий, сповнений сил і бажання. І, саме з цих причин, не пропускав жодної спідниці ...

Одного разу, наш КБ, разом з працівниками прикріпленого до нас цеху, поїхали на екскурсію до Москви, на три дні. Їхали всю ніч, а під ранок вже були в столиці, біля готелю «Колос». Я, до великої радості, отримав одномісний номер.
Цілий день ми каталися по Москві на автобусі, слухаючи розповіді нашого гіда. А ввечері, своєю компанією, пішли в ресторан. Ленка з чоловіком, Толік, Миколайовичу і я.
Але там, на вході, стояв якийсь дід у формі і з бородою, і не впускав нас.
- Місць немає! - Крикнув він, розвівши руки в сторони і загороджуючи собою двері.
- Тихо, батько, не шуми! - З посмішкою сказав йому Толік. А потім, обійнявши діда, став щось шепотіти йому на вухо.
Нема ж, я кажу! - Вже не так впевнено бурмотів дід. Але тут Толік що то тицьнув йому в нагрудну кишеню, і обличчя діда засвітилося беззубою посмішкою.
- Так, я що? Я-ж, завжди будь ласка! - І він, відійшовши трохи вбік, в підлозі поклоні пропустив нас ...
Ресторан був невеликий, але досить затишний. З десяток столиків, розставлених півколом уздовж сцени, на якій під гучну музику ансамблю, так-само голосно що то толи співала, толі кричала вже не молода солістка. Її в'яле тіло коливалося десятком складок, під облягаючим блузкою. А холодцю образні стегна металися зовсім не в такт музиці, та й її, солістки, рухам ...
Ми повністю поклалися на Толіка, який встиг вже зробити замовлення на всіх, попросивши чотири пляшки горілки, і закуски до них ... Горілка пішла паровозиком, дуже навіть добре. Що, як це паровозиком? Так дуже навіть просто! Це, коли перша, а за нею друга і третя чарки, йдуть причепом ...
Тільки після цього я, та й усі наші, трохи розслабилися. Миколайовичу, як завжди, став нарікати на життя і тяжку долю, але я його не слухав, бо з цікавістю почав розглядати людей, що сидять за іншими столиками ...
Народу було не багато. Зсунувши два столики, сиділи цигани, жваво про щось розмовляючи на своїй мові. Поруч з ними якась не молода пара, а ближче до нас, два дідусі узбека в тюбетейках, разом з двома зовсім молодими дівчатами, які були вже добряче напідпитку ... Раптом, одна дівчина встала і, перехилившись через весь стіл, почала щось говорити одному з людей похилого віку. Причому стояла вона так, що і без того коротенька спідничка її зовсім задрала, оголивши досить апетитну Попков. Я заворожено дивився на дівчину, не в силах відірвати погляду. Раптом я відчув, що хтось коліт мені в праву руку виделкою. Подивившись туди, я зрозумів, у чому справа. Миколайовичу, відкривши рот і вирячивши очі, приголомшено дивився на дівчину, одночасно з цим намагаючись наколоти виделкою шматок огірочка з тарілки. Але тикаючи виделкою мені в руку.
- Ти шо, Миколайовичу, боляче-ж! - Сказав я, прибираючи руку. Але Миколайовичу, лише видав якийсь гортанний звук, очима показуючи мені на дівчину. Я подивився, і зрозумів, чому він втратив дар мови. Дівиця, ставши на коліна, залізла під стіл і, по рухах її голови ми зрозуміли, що вона робить старому мине.
Ось це так! Такого я й уявити собі не міг. Мій член, миттєво зреагувавши, почав рватися на волю. Мені стало не зручно, а раптом хтось із наших побачить, що у мене встав?! Але ні кому в ці хвилини, до мене не було ні якої справи, тому що всі наші, включаючи Ленка з чоловіком, невідривно стежили за тим, що відбувалося за сусіднім столиком ...
Перед інфарктної ситуацію розрядив Толік.
- Все, досить візуальним ананізмом займатися! - Сказав він, розливаючи по повній. - Я пішов клеїти баб!
- Толян ... - звернувся я, але Толік, зрозумівши що я хочу сказати, перебив:
- Мовчи смуток, мовчи! Я все зрозумів, зніму дві телиці, якщо, звичайно, пощастить!
- А - е - о - у! - Підводячись зі свого місця, спробував щось сказати Миколайовичу. Але, мабуть від збудження, у нього встав не тільки член, але й мова, який замість слів вимовляв лише дивні звуки ...
Поки Толік ходив, ми ще випили, і з нетерпінням чекали його повернення ...
Де то через пів години Толік повернувся, і не один, а з трьома дівчатами. На вигляд вони були симпатичні і пахли якимись хорошими духами, а не «Червоною Москвою», як Ленка. Толік посадив
біля себе ту, що була трохи нижче подруг, але з дуже великим бюстом. Ленка з чоловіком пішли, і поруч зі мною сіли Віка і Надя, як вони представилися. Миколайовичу, соваючись на стільці, намагався жартувати, намагаючись звернути на себе увагу дівчат, але вони не виявляли до старого ні якого інтересу ... Десь через годину, всі вже були, як мовиться, в стані потрібної кондиції, і Толік запропонував закінчити трапезу в номерах. Дівчата одразу погодилися, ну а ми тим більше ...
Віка спочатку пішла в туалет, а я курив, дивлячись на нічну Москву ... Раптом я почув ззаду шурхіт і обернувся. Біля ліжка стояла Віка, в одних тільки трусиках! Її не великі груди, без підтримки ліфчика, висіла двома мало привабливими млинцями. Хоча, якщо чесно, я був на стільки підігрітий горілкою і бажанням, що навіть зовсім не звернув уваги на цей нюанс ...
- Іди до мене! - Покликала Віка, лягаючи на ліжко. Я, швидко роздягаючись, кидав одяг прямо на підлогу. Нас з Вікою поділяли якихось два метра, але навіть на відстані, я відчував, вловлював аромат, що йшов від її тіла. Аромат бажання, що сочиться з вагіни дівчини ...
Доторкнувшись губами до вологим трусиків дівчата, я провів з них мовою, відчувши смак її соку ... Віка здригнулася всім тілом і, поклавши руки мені на голову, розсунула ноги. А я став несамовито водити мовою по трусиків. Те ніжно пестячи, то різко втикаючи його у вологу тканину, немов намагаючись пробитися крізь цю тонку перешкоду до її таємничої печері ... Рича, як звір, я став рвати трусики зубами, а Віка, толі допомагаючи мені, чи то просто в екстазі, правою рукою намагалася стягнути їх з себе, а лівою несамовито терла свій клітор, вібруючи всім тілом ...
- Все, я більше не можу! Дай мені його, будь ласка! - Раптом закричала Віка, і відштовхнула мене. Від несподіванки я звалився на підлогу. А вона, немов пантера, стрибнула на мене. І вже я лежав, а її обличчя було у моїх облягаючих трусиків, з яких заклично випирають, мій збуджений член ... Віка, повторюючи мої дії, стала водити мовою по ньому, облизуючи тонку тканину. Я підвівся на ліктях, але від хвилі насолоди, що накрила мене, застогнав, і закрив очі ... Віка, вже смоктала мій член через труси. Я відчув, що зараз закінчу, і тихо сказав: «Зараз!» Віка тут же, швидко стягнула з мене труси і вставила член собі в рот. Ссала вона вміло, допомагаючи собі правою рукою, водячи нею по стовбуру члена, а лівою граючи з мошонкою ... кінчав я бурхливо, виливши сперму в рот дівчини, яка випила цей сік життя до останньої краплі, видавивши її з члена.
Після цього Віка встала і, накинувши на себе простирадло, підійшла до вікна. У місячному світлі простирадло здавалася підлозі прозорою, і через її тканину висвічувалося тіло дівчини. Її талія і округлість сідниць, а, швидше за все, саме ця таємнича підлозі прозорість, порушили мене, наповнюючи мій член бажанням ... Вставши, я підійшов до неї і, обнявши за плечі, притиснувся гарячим членом до її промежини. Віка трохи нахилилася, впершись руками в підвіконня і, повернувши голову, подивилася на мене. В її погляді було стільки бажання, що я не став більше зволікати ... Відкинувши простирадло їй на спину, я направив свій член туди, куди він і без мене добре знав дорогу. Вологе і щільне піхву поглинуло його повністю, а я почав звичну роботу, ганяючи його туди, сюди. Через кілька хвилин Віка затремтіла всім тіло, але тут-же напружилася, і через кілька секунд розслаблено
Сповзла до батареї.
- Ти кінчив? - Тихо запитала дівчина.
- Ні, а що?
- Я втомилася! А, може, я краще ще в тебе посмокчу?
- Потім, потім поссеш. А зараз давай відпочинемо?! - Відповів я, сідаючи поруч з нею. «А що, якщо спробувати трахнути її в зад?» - Подумав я, і сказав:
- Слухай, а в тебе крем, який не будь є?
- Так, є, в сумочці вазелін, а що?!
- Так, так. Просто я трохи натер, от і хочу помазати.
- Так, візьми на здоров'я! - Відповіла дівчина, а я, ставши, підійшов до столика, де лежала її сумочка. Засунувши руку усередину, я, буквально тут-же, намацав невелику круглу баночку, яку і дістав звідти. Рясно змазавши вазеліном голівку члена, я підійшов до Віки.
- Іди до мене! - Тихо покликав її я. Дівчина встала, обнявши мене за шию, і ми злилися в поцілунку ... Її рука, знову лягла на мій член, намагаючись направити його собі в піхву, але я, м'яко відсторонив її, шепнув на вушко: «Ні, не так!» Віка подивилася на мене не ...