старався. - Та вже. А може, вистачить. - А, хто ще не справжня леді?
Ми перекусили і пішли пописати в кущі. Аня прихопила мастило і додала її мені куди треба. Ну ось, йдемо і придумуємо, як нам мужика підняти на третій раз і придумали.
Підходимо до Лехі і говоримо. Хочеш лесбі-шоу подивитися. Ну звичайно іншої відповіді ми і не чекали і коротше починаємо. Гладимо, пестимо, один одного і скоса переглядаємось. Аня стала на коліна і підставила мені свою кицьку. Я взялася за роботу, вставши теж на карачки, стала пестити її губки. А Олексій дивиться на нас і в руках крутить цю штуку, ну імітатор цей. Нас з Анька відразу й осінило. Коротше, відібрали ми в нього цю штуку. А Анька така шепоче мені.
- Лягай на спину і розсунемо ноги, але не широко.
А сама вставила собі це, між ніг. Штука зручною виявилася, і кріпилася цікаво. У заде, в анус, вставлявся невелику кульку на ніжці, а в пісю через невелику відстань входив пупирчатих члену подібний відросток. Ну і ось коротше вставила вона це. Дивлюся я на неї, ну прямо молоденькі пацан, тільки грудки великі і волосся довге. Вона мене лизнула, змочила слиною мої губи і ввійшла в мене вічним членом. Бачу, вона кайф ловить. Відросток то цей у неї теж рухається. Загалом, ми стали насолоджуватися і так захопилися, що Льошу і не помічаємо, хоча лежимо в нього перед самим носом. Аня шепоче мені.
- Давай ти свою кицьку до його обличчя, а я його цією штукою трахну.
Ми переглянулися блискучими від азарту очима і перемістилися до Льоші. Він на той час важко сопів, але переміщатися з положення на животі не наважувався. Я підставив свою розпалену дірку до його обличчя, він обхопив мою попку руками, підсунув до себе і став лоскотати мій камінець язичком. Аня розвела його ноги ширше, від чого його попка відстовбурчилися і почала пестити його промежину, розсовуючи своїми ручками його булки. Коли Олексій дозволив їй заходити в себе мовою, Аня зупинилася і вставила йому порцію мастила. Льоша від нових відчуттів вп'явся засосом в мій клітор, а мені було добре і весело. Аня, бачачи мою посмішку до вух, перейшла до справи і стала насаджувати Льошу на своє продовження. Лешка закректав, але пестити мене не перестав. Коли сфінктер був пройдений, він взяв собі відпочинок від мене і поклав голову набік, продовжуючи лоскотати вниз мого живота кучерявою шевелюрою. Піднявши трошки попку, він дав сигнал Ані. Мовляв, типу продовжуй, і Аня акуратно заштовхала це до упору. Ох. Почулось від Льоші, і він згріб в кулаки покривало. Аня зупинилася, задумливо подивилася на мене і розгублено запитала у Льоші.
- Льоша. Тобі боляче?
- Та ні. Відчуття нові і член не знаю куди дівати.
Аня акуратно вийшла з нього перевернула на спину, і ми побачили величезну плоть виросла до пупка. Аня стала ніжно його пестити і заковтувати. Я не витримала і сказала.
- Альоша, а ти міг би мене теж в попку трахнути? - Ну, давай.
Я розташувалася як Аня, вона намастила його член. Олександр входив дуже м'яко, але було боляче. Я застогнала, а Анька хлестанула мене по жопе, від чого стало легше. Я довго не пускала його далі сфінктера. Він гладив мене по ніжках і спинці. Потім став легенько рухатися, а я повторювала його руху. Стало зовсім легко, він увійшов у мене глибоко, але відчуття були все одно не приємні. Аня помахала Льоші мовляв, переверни її на спину. Він так і зробив. Легко увійшов знову туди ж. І почав мене чпокать, але мені було все одно. Я хотіла, що б він скоріше закінчив і вийшов з мене. Трохи часу по тому це і сталося. Ми встали і пішли купатися, тільки настрої зовсім не було. Вони з Анька
веселилися, а я скромно вмивалася в стороні. Вийшовши з води, Аня сказала.
- Ну, подруга, ти зовсім розклеїлася. Так не можна. Я ж казала тобі, що перші разів п'ять боляче буде, а потім навчишся. І пам'ятай мужики, від такого щастя на повідку ходять, деякий час, ну і все таке.
Вона підійшла до Льоші і щось йому шепнула. Він повернувся до мене у воду. Узяв мене на руки і став кружляти, потім виніс на берег, ніжно поцілував, поклав на покривало, чмокнув в обидві грудки, в пупочек і сказав.
- Ти така класна. Я готовий бути до тебе по першому твоєму покликом.
Мені стало смішно. Я представила його у вигляді маленької собачки, яка гавкає на перехожих і висить у мене на повідку. Ми стали одягатися й базікати.
Виявилася, що в Олексія є дружина та маленька дитина. Дівчинка Даша. Але вони зараз розсварилися і розлучаються. Я запитала чи не можна це зупинити. Він відповів, що можна і що поважає її, але у неї зовсім дах з'їхав на ревнощів. Мовляв, з подружкою він пів року тому розлучився. Ну, вона звільнилася з роботи коротше. А дружина ще більше пиляти стала. Загалом, глухий кут. Аня така й говорить.
- Льоша. А давай ми тобі допоможемо, ну твою тітку трошки на місце поставимо.
- Та яка вона тітка. Їй 24 роки всього.
- Ну й добре привозь її до нас у село через два тижні, ми може, теж повернемося.
- Так на наступну неділю можу привести. Правда, з дитиною.
- Не а, на наступної не вийде. У мене справи будуть. І взагалі коли тонусу немає, то не пре. От якщо в кінці місяця, то здорово буде. Подруга ти як? Згодна?
- Так. Тільки я свого хлопця до мами відправлю.
- Не треба ні куди відправляти. З собою. Тільки з собою. Будинок великий, місця вистачить. Я вам сюрприз приготую.
Олексій пішов до свого джипу, а ми задоволені покотили додому.
Далі буде. Дивіться пізніше під ім'ям автора «Міледі».
За даними статистики РФ. За останні 10 років. Кількість розлучень зросла, в три рази і сягає 66% від створених шлюбів. Народжуваність, не дивлячись на деякі сплески, впала на 9,5%. Кожен рік Російське суспільство зменшаться на один мільйон російських громадян і частково збільшується за рахунок інших національностей. Багато соціологічні дослідники стверджують, що провиною всьому, пропаганда не примусового способу життя, нетрадиційної сексуальності і суспільства споживання, яка доводиться до Вас за допомогою улюблених ЗМІ. Якщо це так, то виключіть їх зі своєї уваги, а якщо не можете, то пам'ятайте, що народження дитини. Це велике щастя, яке додасть у ваш світ багато радості і не завадить за старим розважатися. Скорочення чисельності споконвічно проживають народів у РФ призведе до перерозподілу займаних їй територій, а можливо і до війни між нами і державами прагнуть захопити наші ресурси. Що прирече Вас на великі страждання і поневіряння. Брати сусіди нам тоді не зможуть допомогти. А наші зневажені і не освічені чоловіки швидко програють війну.
За результатами десятирічних досліджень японських вчених, ними було зроблено доповідь світової громадськості. У якому говорилося, що на світ була народжена мишу «Кагуя». За допомогою непорочного зачаття. Її ж яйцеклітину опустили в хитрий розчин і ввели назад в матку. Не змінена яйцеклітина всередині прийняла її за сперматозоїд і почала розвиватися. Результатом чого стала здорова миша.
Навіть якщо людство в майбутньому буде складатися тільки з жінок, які самі себе будуть відтворювати, то протиборства за блага все одно залишаться. З'являться жінки воїни, жриці, рабині і так далі. Усе це вже було, і природа створила кращого воїна в образі чоловіка, але це вже філософія. Кожен з нас має право на життя, свою думку, розвага і любов. Адже ми на землі знаходимося такий короткий час, а наші здібності втрачаються ще раніше відпущеного нам терміну. ...