з іншого якісь закорючіни. Таня стала себе пестити і смоктати штучний член. Підійшла до нас ближче, і стала сидячи, насаджується на нього, притримуючи своїми руками. Я тим часом осідлала Леху і доводила його до оргазму. Таня вийняла ЕНК і перемістилася до нас з тилу. Я впала в обійми Льоші, а Таня лизала то його яйця, то мій анус. Потім ввела в вільну дірку пальчик. Приймаючи його, мені треба було розслабитися. Там де був Олексій потік рясний сік. Олексій відчув свободу і став щосили мене стібатися, засаджуючи свій агрегат, дістаючи мою матку. Я не стрималася і заохала. Потім забилася в конвульсіях, тісно стискаючи його член і безсило лягла на його тіло не відчуваючи своїх ніг. Аня вихопила член з мого піхви, притулила до моєї попки і стала його пестити. Олексій фонтанував потужним струменем, яка приземлялася мені на спину, і ніжно розтікалася.
- Так рахунок чотири один. Так не чесно. Один у нього, один у мене і три у тебе. Сказала Аня і розсміялася. Пішли купатися.
Олексій перемістив мене знесилених на покривало поруч з собою, чмокнув в губи і з стирчить колом став наздоганяти Аню. Вони гасали по пляжу, бризкалися у воді. Олексій наздогнав, її поцілував і став ніжно гладити. Аня опустилося на коліна, заглотала його член і стала активно смоктати його. Коли результат був, досягнутий, вони зайшли глибше в воду, і Аня підійнялася на нього, обхопивши ногами. Мені стало цікаво, і я ожила. Спостерігати за ними було одне задоволення. Аня то повільно насаджувалася на Лешкін агрегат, то взагалі з нього зіскакувала, то занурювала в себе до упору, потім різко збільшила амплітуду і застигла, вигнувшись тому. Олексій терпляче чекав. Вона притулилася до нього, поцілувала, і щось шепнула на вушко. Після цього вони вийшли на самий краєчок води, і Аня майже переді мною стала на коліна, вірніше навіть не так. Ноги її були широко розсунуті, спинка вигнута, голова і груди були на піску, а руки розсовували сідниці. Олексій присів на колінах перед нею і замилувався видовищем, подивився на мене, і я йому кивнула. Мовляв, типу давай не млой дівчину. Він став масажувати її анус великим пальцем і вводити його туди. Відчувши, що це легко, він перемістився до неї ближче. Аня мені блимнула і прошепотіла.
- Дістань вазелін.
Я підскочила і в два стрибки дісталася до рюкзачка. Підійшла до них. Аня каже.
- Льоша намаж себе і прівстань з колін навпочіпки.
Олексій швидко впорався із завданням і став потихеньку вводити свій задубілі агрегат. А я під ноги йому дивлюся. Цікаво ж, як це Аня робить. Вона стала охоплювати його головку, як змія анаконда, пожирає свою здобич. Мені захотілося погладити Лешіну Попков. Я дістала вазелін і змастила його промежину. Олексій заглибився на половину і зупинився. Я тим часом намацала його анус і увійшла до нього пальчиком. Олексій, бажаючи зіскочити з нього, просунувся вперед, засадивши все інше, і міцно стиснув попу, не дозволяючи мені увійти ще раз. Я все зрозуміла і відсторонилася.
Коли члену стало легко ходити, Аня стала підмахувати і постановити, пускаючи слину в пісок, а коли Олексій ненадовго виходив, закушувала собі губу і стогнала. Потихеньку вона випросталася і майже лежала, як і раніше оттопирівая попу, А Олексій стояв на колінах і досить муркотів, дивлячись на бажане. Ганна дотяглася до своєї кицьки і стала грати клітором, збуджуючи себе. Олексій садив вже щосили і кректав. Я відчула, що в обох наближається оргазм, і спостерігала. Олексій здригнувся, затримався і спустив все всередину Ані. Додана мастило стала показуватися назовні, коли Олексій робив останні руху. Аня спритно заробила пальчиком, зойкнула і вигнулась, проковтнувши попою його господарство і зупинивши його руками. Потім важко видихнула і впала на пісок.
- Лешек. Ти можеш посувати його, поки він не впаде.
Лешка, задоволено посміхаючись, ще довго і повільно рухав свій член в Аниному попці і гладив її по спині, а вона муркотала і посміхалася. Потім ми скупалися і обессилившие шубовснули засмагати, а я, перед тим як заснути сказала.
- Рахунок шість два. Три в мене три в тебе і два у Льоші.
Я прокинулася, через годину, через те, що Аня з Лешко хихикали. Він щипав її за соски, а вона відбивалася і піддавалася зі славами.
- Ну, Олексій припини. Краще спинку погладь. Ну, Льоша.
Я встала з пропозицією перекусити, і пішла, діставати їжу з рюкзака. А сама думаю, може не треба туди погоджуватися. Сіла поруч з велосипедом і затиснулася, дивлячись на землю. Аня підійшла до мене і говорить.
- Шість два. Так не чесно. Він же ...