повільно повернулася на одній нозі як балерина. Олексій взагалі замерз і безвідривно дивився на її грудях.
- Льоша, не покидай нас, розкажи, як живеш, як справи, ну і взагалі?
Аня сіла поряд з ним і приховала тим самим своє тіло від його погляду. А ось я лежала поруч і зрозуміла Анін сигнал як команду до роздягання і теж розв'язала собі ліфчик на спині. Мої грудки вивалісь з трикутників, і сосками знову упиралися в теплий пісок
- А давайте пограємо на роздягання. Сказала Аня.
- Але як у нас же карт немає. Відповів Олексій.
- А ми на коротких паличках. Хто коротку паличку витягне той з себе, що ні будь, знімає. Всі згодні - Так. - Так.
Ми розташувалися по колу і стали тягнути. Аня обіграла нас усіх і найостанніша зняла з себе мотузочки. З криком ура вона схопилася, кинула їх на гілки і побігла у воду, закликаючи і нас купатися.
Наплескавшісь вдосталь, ми вийшли на берег і шубовснули на покривало грітися. Олексій був у центрі лежачи на животі, а ми по обидва боки на спині. Він ікос поглядав то на мою груди, то на неї. Аня знову запропонувала пограти на фанти. Хто програв, той виконує бажання. Олексій погодився, а мені ні чого не залишалося робити.
Першим програв Олексій. Нашим бажанням було становище Олексія. Він лежав на животі, а треба було, повернуться на спину. Потім програла я і Аня побажала, що б я поцілувала Олексія, куди захочу. Я вирішила сміливо діяти. Встаючи, я повернулася до нього так, щоб він міг бачити мою кицьку між ніжок. Обійшовши його, я повернулася до нього передом і випрямила плечі, щоб груди були вище. Ми подивилися один одному в очі і Олексій, не питаючи, розсунув ноги, дозволяючи мені, приземлиться на коліна між ними. Я провела з внутрішньої сторони з його стегон, вперлася руками в покривало і заглотала його гідність. Член став швидко набухати, я відчула, як головка виходить з плоті, на мій мова потрапив його смачний, надзвичайно м'який, трохи солоний секрет, а Олексій важко задихав. Коли член повністю набух, я його подрочила і стала мовою тертися об його вуздечку, потім заковтувати, пестити і заковтувати. Аня жадібно на нас дивилася. Ми зустрілися поглядом, і я їй підморгнула. Аня перейшла до дій.
- Почекайте, тепер моє бажання. Я виграла. Хочу, щоб Альоша поцілував мою подругу куди захоче. А переможець завжди на коні. Ось. Додала Аня.
- Ну що Анна переможна сідай на коня. Сказав Олексій.
А мене потягну до грудей, і попросив розвернутися, до нього попкою. Я розставила ніжки ширше і опустилася своєю кицькою до його обличчя. Поки Аня влаштовувалася на обласканий мною член, я вже була готова, позбудеться почуттів, тому що Олексій не просто цілував мою пісю, а ніжно пестив, її носик масажував мій анус і він вганяв у мене свій довгий язик, та ще встигав погладити грудки, спинку і ніжки. Аня в цей час насолоджувалася пружним членом і вигиналася з кожним своїм рухом. Ми зустрілися очима і кинулися один одному в обійми. Наші грудей стикнулися, а губи злилися в палкому поцілунку.
Мені було так добре, що я стала кінчати першої, передаючи свої хвилі Ані. А вона трошки затрималася. Вп'ялася руками до мого заду і судорожно потягнулася, підсуваючи мене до себе. Моя попка перемістилася, і я відчула, як Олексій пестить мовою мій анус. Друга хвиля пробігла по тілу і принесла мені оргазм. Я ближче посунулася до Ані, дозволяючи Олексію відпочити від мене і дивитися на мої вологі дірки. Аня шепнула мені на вухо.
- Розсунь Попков.
А сама дісталася своєю рукою до моєї шашки і ввела туди вказівний пальчик. Олексію сподобався цей прийом, і він сам вирішив спробувати ввести в мене свої пальці. Я охоче піддалася і не помітила, що в мені вже було два його пальця. По ногах йшли мурашки, збиралися навколо клітора і крутилися навколо нього. Я стогнала і закусила губу, а Аня облизувала член Олексія, прицмокуючи і посмикуючи.
Тепер вона мені підморгнула, ми встали і впали у воду. У воді ми цілувалися, обнімалися і пестили один одного. Не помічаючи Олексія на березі. Наситившись прохолодним задоволенням, ми вийшли і окропили його залишками води на нашому тілі. Олексій не скінчив, тому він напружено чекав продовження. Зараз я прийду, сказала Таня і граціозно пішла до велосипеда, а точніше до рюкзачки на багажнику. Діставши звідти якусь штуку, вона сховала її за спиною і підійшла до нас так, щоб нам на неї було зручно дивитися. У руках вона тримала Фалло імітатор. З одного боку був