кімнаті стояв сучасний диван, який займав всі її простір. На дивані застелені, дві шовкові простоні. Ми звільнилися на шовк і почали шепотітися.
- Чуєш Ань. А, якщо боляче стане? - Ну, дивись. Повертайся на живіт. Розсунь ноги. Відкопилив попу. Тепер розсунь булки руками. Намагайся натягнути анус, а не піхву. Так, тепер прислухайся до відчуттів.
Вона лизнула мою дірочку і змочила своєю слиною середній палець. Я знову стала танути. По всій попі пішли мурашки, повільно перебираючись на спину.
- Відчуваєш я кладу свій палець. - Так. - А тепер я натискаю вниз, а палець штовхаю вперед. Ти повинна підняти попку, коли член упреться в дірку. Давай повторимо. Ось так. Зрозуміла? - Так. - Тепер скажи собі, (я, хочу зробити собі приємне). Сказала? - Так. Тепер тихенько розгойдувався і наштовхується на палець. Ось так. Легше, помаленьку. Тепер мій палець пройшов сфінктер і йому ні чого не заважає увійти далі. Але ти не поспішай, звикни, розслабся. Так, тепер насувався далі. От молодець. Якщо в попці сухо, то різко не смикатися, потихеньку знімайся. Знайди мастило і продовжуй. Найкраща мастило сама знаєш, яка, але її треба дочекався, а для початку я тобі дам дечого. А тепер спати.
- Ганнуся, а давай продовжимо. - Ні. Спати. - Ну.
Аня ще раз провела вологим пальчиком по моїй дірочку і сказала
- Відпочивай. Ти ще не готова.
Я провалилася, в шовкові простоні сну, так і не міняючи пози, з відкопиленою вгору попою. На ранок мене розбудив скрип дверей. У кімнату заглянула бабуся і вилаялася.
- А ця то де? Ось зірка. Дев'ять годин вже, а вона ще спить. Ех, молодь.
Я почала збиратися, наділа халатик, склала диван, прибрала простирадла і стала зачісуватися. До кімнати увійшла Аня.
- Ну що до подвигу готовий? - Якому ще подвигу?
Я згадала вчорашнє, і мені стало не по собі. У щоках з'явився легкий рум'янець, низ живота заскиглив від перенапруги, губи пересохли. Помітивши моє сум'яття, Аня підійшла до мене і ніжно поцілувала в губи.
- Ти мені дуже приємна, я хочу тебе віддячити за вчорашній день. Будеш слухатися як робот? - Так. - Зараз співаєш солодкої сметани досита, а пироги не чіпай. Бабця буде вмовляти, але ти не погоджуйся. Потім запропонуй їй допомогти по господарству. Краще помий підлогу, вона це любить. Як зрозумів робот? - Зрозумів, так точно, є. - Ну й добре.
Час до дванадцяти годин в очікуванні невідомого, але цікавого пролетів непомітно. Аня повернулася і заявила.
- Тепер починається екзекуція.
Вона дала мені випити рослинної олії, яким я мало не вдавилася і повела у двір. Ми підійшли до сарайчика, вона заглянула, в яку то кліть і дістала клізму. Аня подивилася на мої очі повні жаху і мовчки, пропустила мене до копиці сіна.
- Сама зможеш? - Ні. - Тоді скажи собі, (я, хочу зробити собі приємне). Нагинатися. Вприся коліном. Прогн спину. Опусти нижче голову і плечі. Ось так хороший робот.
У мою дірку увійшла маленька трубочка і через гумовий шланг побігла тепла водичка, заповнюючи мої кишки. Перший позив виштовхнути воду прийшов дуже скоро, але Аня як знала, і попросила терпіти, та ще більше прогнуться. Відчуття з дитинства, пов'язані зі страхом і соромом перемішалися і наткнулися на найсильніший позив.
- Ти посидь півгодинки, он відро, а я приготую новий розчин.
Але мені було не до цього. Як тільки її кроки віддалилися, я розслабилася і випустила назовні всі шлаки. Аніни кроки знову почулися тоді, коли зі мною вже було все в порядку. Я помилася з чайника, і все акуратно прибрала за собою.
- Ну, як ти? Нормально? Допоможи воду залити в клізму. Взагалі то це процедура корисна. Допомагає організму очищатися, але часто вдаватися до цієї процедури не можна. Допоможеш мені? Я хочу, теж очиститься.
Ми підійшли до копиці. Вона нагнулася, вперлася коліном, задерла халатик і розсунула попку руками. Такий Аню я ще не бачила, тому замерзла на місці і знову відчула тремтіння в колінах, не наважуючись ввести трубку в ніжне рожеве отвір.
- Ти можеш мене лизнути? Так бабуся завжди робить.
Я покірно нахилилася до її лоно, вдихнула аромат доглянутого жіночого тіла і смачно лизнула її кицьку від клітора до куприка. Її дірочка прочинилися і стала глибше. Я звикла і вставила трубку на місце. По шлангу побігла вода, а по її ніжним губам волога. Вона мені відповіла.
- Так, бабуся жодного разу не робила.
Закінчивши процедуру, ми стали збиратися на пляж. Взяли велосипеди
і покотили на наше місце. На половині шляху, вона мені повідомила, що на пляжі мене чекає сюрприз. Я стала її випитувати, мовляв, що за сюрприз. А вона не колеться, тільки хіхікає. Не доїжджаючи метрів двісті до місця, Аня запропонувала переодягнутися і з'явиться на пляжі одягненими за купального формі. Мені все відразу стало ясно. Я пораділа тому, що взяла тепер другий купальник з трусиками «стренгами», Але коли побачила купальник Ані, взагалі сторопіла. На попці були тільки мотузочки, ніжний клинчик прикривав маленький рожевий трикутник, на грудках був не ліф, а дві маленькі метелики, прикріплені до сосочкам з ніжними жовтими пухнастими хвостиками. Я змогла вимовити тільки одну фразу.
- А як метелики кріпити? - А тут двосторонній змінний скотч. Я стрибала, не відвалюється. - Ну, клас. - Так залишилося остання процедура і після цього ти не робот, а сама класна леді. Сказала Аня і скомандувала. - Знімай плавки, вставай на карачки розслабся. Я дістану очищений огірок і потренуйся тебе.
Я зробила, все як мені веліли, і стояла, спираючись на долоні і стислі коліна.
- Так, ноги ширше, ще ширше, руки на попу, погладила сідниці, сексуально розсунула і кажеш собі, (я, хочу зробити собі приємне). Зараз я тобі введу розбавлений вазелін. Він не шкідливий. Якщо потече завчасно, то не лякайся, буде тільки сексуальніше. Розслабся, попові вгору, вводжу, відвалів, виходжу. Ну, як відчуття? - У туалет хочеться. - Так встань і походи небагато. Минуло? - Так. - Тепер назад в тугіше позу вставай. Спинку прогнив більше, так легше.
Таня нагнулася до мене і лизнула від клітора до куприка, Потім ще раз і зупинилася на анусі, входячи в нього своїм ласкавим язичком. Вона взяла огірок і сказала.
- Так. Це член і він входить в тебе. Відчуваєш? - Так. - Попу піднімаєш вгору, тепер насаджується. Звикаєш і береш далі. Не поспішай. Звикла? - Так. Тепер слухай свої стегна. Слухай, як мурашки від колін піднімаються до сідниць, проникають в твої губи і кружляють навколо клітора.
Очищений огірок, змащений вазеліном, ходив в попці легко і приємно, але справжньої насолоди поки не було тому, що ця було тренування. Потім Таня різко вийняла огірок і сказала.
- Тримай дірку. Не стискай. Тримай довше.
І вставила свій виступ у майже закрите мною отвір.
- Спробуємо ще раз. Так. Тепер краще. Насаджував. Хоп. Тримай, тримай, тримай.
Ми спробували цю процедуру ще разів п'ять і задоволені покотили далі. Таня жартувала треба домною і кликала справжньою леді, а я мало змучена передчувала приготований мені сюрприз на пляжі.
Покинуті велосипеди і сяк-так покривала на траві, не могли зупинити нас від бажання скупатися. Розкидаючи туфлі в різні боки, ми влетіли у воду і стали пустувати. Наситившись вдосталь місцевим щастям, я побачила молодого чоловіка, що сидів на наших покривалах. Він був блондином у білій майці, кремових шортах і сандалях на босу ногу. На вигляд йому було років 25. Його поява для мене було настільки шокуючим, що я навіть присіла у воді і пописати. А Таня йшла до нього впевнено і вже розмовляла з ним.
- Олексій. Ми тут зачекалися тебе. Познайомся це моя подруга. Подруга це мій сюрприз. Класний так?
- Олексій зніяковіло пожирав нас очима. Уважно вивчаючи, метелики на її грудях і мою фігуру.
Ми крутилися перед ним на всю, демонструючи усі свої найкращі частини тіла й чарівні усмішки. Але Леха був заброньовано новизною обставин і тихо сказав.
- Аня. Що трапилося? Ти не пояснила. Що за допомога тобі потрібна?
- Лешек. Я до тебе в перший раз звернулася, ти можеш трошки потерпіти. Краще підемо купатися. Потім все розповім.
Аня початку його сама роздягати при цьому кілька разів ласкаво зачепила рукою за пеніс. Серйозний блондин все-таки піддався на її вмовляння і скинув з себе все зайве.
Таня затягла його в воду і стала з ним плескатися. Я дивилася на них з боку берега, але крім пустощів ні чого не бачила. Виходячи з води, Олексій вп'явся жадібним поглядом у мою попку, коли я лежала на покривалі і засмагала, а потім, витираючись рушником, зловив груди Ані. Вона, виходячи з води, намагалася приладнати відвалюється метелика. Вирішивши, що справа марна вона відвернулася і сказала, через плече.
- Ви мене потерпіть без ліфчика Олексій?
Олексій проковтнув слину і втупився в її майже голу попу.
- Так не питання. Груди в тебе красива. Навіть терпіти не доведеться.
- Ну й добре. А ти звідки знаєш?
Аня опустила руки ...