вечір. Вечір показу нижнього сексуального білизни! Я сидів у журі, а мої королеви дефілювали по подіуму. Після виступу кожна була схожа до мене і витягала папірець з назвою того місця на тілі, куди я повинен її поцілувати в тому випадку якщо мені сподобалося. Чи треба говорити, що мої дівчатка були просто зацілувала .... Зрозумівши, що користі у виборі переможниці з мене мало, вони самі вибрали, хто з них проведе зі мною ніч .... Ну, гаразд. Відволікся. Час іти. Я надів туфлі і вийшов у «світло».

О, боже! Я трохи не впав просто біля порога. Здавалося, чим можна здивувати чоловіка? Ан ні - раз по раз жінки знаходять способи. Від побаченого пишноти в мене просто в горлі пересохло. Зачіски, туфельки, каблучки, вирізи і декольте, браслетики на ніжках і ланцюжки на поясі. І, якщо уважно придивитися, схоже, всю нижню білизну було продемонстровано вчора! А аромати! З розуму зійти! Ми пили вино, їли, вели світські бесіди, обговорювали новини. Але «запах сексу» просто витав у повітрі. Потім почалися танці. Повільні. До мене по черзі притискалися чудові жінки. Кожна Нарова доторкнуться до члена, і відзначити - мені на вушко - його готовність. Зрештою, я не витримав і вп'явся в губи черговий партнерки жадібним довгим поцілунком. Її сукня, яке зверху починалося від «трохи вище сосків», а знизу закінчувалося на 2 см нижче промежини, було просто зірване з чудового засмаглого тіла. Я покривав його поцілунками все нижче і нижче, намагаючись не пропустити нічого, поки не дістався до туфельок. Дівчинку, як і мене, трясло від бажання. Вона підійшла до столу, нахилилася і сказала, що «ми вирішили сьогодні радувати тебе тільки своїми попками!» Все - це терпіти неможливо. Я просто готовий був розірвати її. Анальний секс - це здорово! Як добре, що в сексі стільки різноманітності. Мій член з напрягом, але дуже легко увійшов у дірочку анусу. Я трахкав малечу і милувався тим, як інші, чекаючи своєї черги, пестили себе сидячи на дивані і в кріслах. Член просто здерев'янів. Я трахкав їх жадібно і з усієї сили, намагаючись нікого не образити. Звичайно, затрахало таку кількість жінок я не в змозі. Я не радів з цього приводу. І за цим в хід пішли «іграшки», вірбратори, гумові фалоси .... Що не доробив я - дівчата доробили самі. Сподіваюся, що всі поснули задоволені.

Завтра з ранку я прокинуся від мине. Я думаю, буде саме так. А потім, ми будемо грати в більярд. Точніше дівчинки будуть грати .... Голими. У туфлях і прикрасах. Сподіваюся, ви здогадується на що?! А я буду сидіти на трибуні, і милуватися цим видовищем. Ну і нагороджувати переможниць .... Хоча чому тільки переможниць? Упевнений, - переможених не буде!