очікував, Люба теж була без трусиків і ліфчика. Як і в перший раз, я запустив член в лоно між її грудей, розстебнувши блузку, але тут прийшла її черга проявити фантазії.

- Я хочу, щоб ти виебал мене на робочому місці, щоб потім згадувати про це, сидячи за столом.
Ми підійшли до столу. У голові туман, хочеться чогось сильного та незвичайного. Я поклав її грудьми на стіл, задер блузку, розвів в сторони грудей, щоб бачити їх розкинутими по столу, підняв спідницю і сходу засадив член в спливала пизду по самі яйця. Трохи потрахался таким, чином потім обійшов стіл і вставив хуй в рот. У такому положенні, коли вона лежала животом на столі, член ще легше проскакував їй горло. Так я продовжував ебать її якийсь час, то в рот, то в пизду.

Перебуваючи ззаду, одночасно стимулював пальцями її анус, зволожуючи його вагінальної мастилом і поступово проникаючи глибше і збільшуючи кількість пальців в задньому проході. І ось я відчув момент, коли три пальці вільно стали проникати в оточену темним ореолом дірочку, і в черговий захід ззаду засадив їй член в жопу. Люба скрикнула від насолоди і болю, яка швидко розвіялася, залишивши місце тільки блаженства. Не виймаючи хуй з дупи, я підняв її зі столу, поставив на ноги, міцно притиснувся до її м'ясистим стегнах і сіл разом з нею на стілець. Її тіло жадало рухів, мені ж залишалося тільки утримувати, щоб вона не злетіла з члена, і смикати однією рукою її соски.

Їй хотілося реалізувати всі свої сексуальні фантазії, та і я був не проти. Наступна поза була лежачи спиною на столі. Вид напіводягненої жінки, з оголеними цицьками і відкритої пиздить, але в туфлях, збуджує дуже сильно. Тим більше в такій відкритій позі, коли тобі чудово видно не тільки розкинулися красиві груди, а й стрункі ніжки, задерті до вух, розхристана як мушля волога пизда з стирчить як маленький хуй клітором, кругла попка з розкритою дірочкою. Коли ж ти бачиш і свій член, м'яко і легко входить то в пизду, то в жопу - це задоволення не порівняти ні з чим.

Нарешті я втомився. Вона теж. Я сів на стілець, розкинув ноги, знявши нарешті штани, а вона стала на коліна, розмістилася головою у мене між ніг і почала ретельно вилизувати навколо натрудженому, але не падаючого все ще члена, то притискаючись щічкою до його стовбурі, то неглибоко заковтуючи в ротик . Рука ж її повільно, але впевнено просувалася по напрямку до мого заднього отвору. Перша спроба проникнути була невдалою.

Тоді вона попросила зрушити вниз зі стільця і поставити ноги на стіл, закинувши стегна їй на плечі. Діставшись, таким чином, обличчям до мене між половинок попи, вона знову спробувала проникнути в анус, але тепер вже мовою, ретельно зволожуючи його слиною. Ця спроба виявилася вдалою і більш приємною. За мовою пішов пальчик, проникнення якого не було вже неприємним, але і не викликало яскравого сексуального задоволення. Рот ж зайнявся своєю справою, обертаючи язичком по голівці, все глибше заковтуючи член, проштовхуючи кінчик язика у віночок головки члена.

Палець ж продовжував досліджувати мене зсередини, як ніби щось шукав. Його подорож викликало якісь нові відчуття. І раптом він знайшов. Дотик до якої то точці всередині моєї дупи пальцем раптом викликало такий сплеск сексуальної насолоди, що фонтан сперми негайно вирвався з зачекався цього моменту пеніса. Причому оргазм цей був не схожий на звичайний. Сперма текла не окремими поштовхами, а майже потоком, вилилося її набагато більше і тривало це довше звичайного. Хоча, може, це мені просто здалося, адже кількість виплеснуто насіння не побачив ніхто, всі із задоволенням проковтнула моя ненаситна подруга.