Ця історія сталася під час мого відрядження до Америки. Летів я один, так що приготувався вже до самотнього тривалого перельоту. Походив по аеропорту, купив на всяк випадок в Duty Free пляшку віскі. Заходжу в літак, і раптом бачу усміхнене обличчя колишньої моєї по службі.

Вільних місць було багато, так що я розмістився поруч з нею. Настрій піднялося, не так нудно летіти. Заодно цікаво було послухати, що нового на колишній моїй роботі. Не скажу що Ніна (так звали мою супутницю) дуже мені подобалося, але було в ній щось привабливе. Самим притягальним можливо був навіть просто невловимий сексуальний запах. Той самий, напевно, який спеціально виділяють з жіночих гормонів і додають у парфуми, щоб зробити жінок чарівними. Так от ми і полетіли, я роздрукував віскі, який ми за 10 годин польоту і засудили. Після деякого часу, мабуть, щоб було краще чути один одного, плечі наші притиснулися. Її рука непомітно опинилася в моїй, що не зустріло опору з її боку, так само як і наступні, нібито ненароком, дотику до її ніг. Коротше взаємне бажання поступово наростало з обох сторін. Але не тягти ж серйозну жінку трахатись в туалет, як це буває в деяких мрійливих оповіданнях. Теоретично, я думаю, це звичайно можливо, але не ранньої же стадії, коли ще й домовленості прямій не було, тільки лише припущення. Та й куди поспішати, якщо попереду тиждень.

Проте ні в перший, ні в другий день нічого цікавого не відбулося, тому що у кожного були свої справи, але на третій день я постарався приготувати сюрприз. Після вечері в ресторані запросив зайти до мене в номер на стаканчик винця. Через деякий час підсів ближче, обняв, став погладжувати руки, ноги, але відчувалося якесь напруження з її боку ... Довелося піти ва-банк:

- Ніно, а що якщо я почну до тебе приставати більш серйозно?

- Ти знаєш, я боюся. Я не хочу зраджувати чоловіка, я боюся, раптом я не отримаю сильного задоволення, і наші відносини з тобою зіпсуються?

- Добре, давай домовимося, що я буду чіпати тебе тільки вище пояса, і опущуся нижче, тільки якщо ти сама цього попросиш.

З Ніни як ніби спали кайдани. Вона розкрилася, розслабилася, і я знову відчув той аромат бажання, який мені завжди подобався у неї. Тим не менш, постарався не поспішати. Спочатку розігрів її поцілунками в шию, вуха, губи, ніжно побродив мовою у неї в роті, потім завів руки пахви,
притис руки до спини так, що пальці виявилися близько застібки бюстгальтера, і зблизив долоні ... Ура, спрацювало! Не знімаючи блузки, застібка бюстгальтера розстебнулася, я швидко провів пальцями по його краях до грудей, піднімаючи чашки, і розкішні грудей опинилися на волі. Ефект перевершив мої очікування. У мить вона скинула блузку разом з ліфчиком і припала до мене своїми прекрасними кулями 4 розміру. Тепер вже прийшла моя черга продемонструвати швидкість роздягання, щоб швидше пригорнутися до цих грудей своїм оголеним тілом. Далі був поцілунок. У губи, проштовхуючи мову мало не до самих гланд, потім ніжно торкаючись по черзі нижньої і верхньої губки, проводячи мовою за щічкою, навколо зубок ... Далі прийшла черга шиї, оголених плечей (одне з найбільш «смачних» і ерогенних місць - це до речі улоговинка під ключицею), і, нарешті груди ... Так, не дарма з великої літери. Це улюблене місце, як жінки, так і чоловіки. Причому розмір грудей зовсім не важливий, не це визначає їх чутливість. Тільки лише цілуючи соски можна довести жінку до оргазму. Але зараз я не переймався цією метою. Просто зарився головою між ними,  пройшовся мовою навколо, зупиняючись під кожною піднятою сиськи, потім звів соски разом і одночасно засмоктав їх. Довше Ніна терти не могла. Вона вирвалася, і пішла у ванну, розстібаючи на ходу штани. Трохи подумавши, я скинув покривало з ліжка, зняв з себе все, і пішов за нею.

Вона вже була під душем, включивши гарячу воду, щоб позбутися від ознобу. Сказавши, що сьогодні мити її буду я, заліз у ванну, і почав намилювати. Це чудове відчуття, коли гладиш не просто жіноче тіло, а тіло в милі, що реагує мурашками на кожен твій рух. Пальці легко прослизають у всі потаємні місця: між великими губками пізди, між стегнами, все сміливіше пробираючись туди, де все вже давно просить твоєї присутності. Я стояв ззаду, однією рукою масажуючи грудей, а інший подорожуючи по промежини, періодично притискаючись членом до спини і сідниць. Дослідивши щілинку і вхід у піхву, по достоїнству оцінивши набряклий клітор, рука рушила до жопи. Я розсунув сідниці, знову полоскотав вхід в пизду і ввів палець а анус. Це було перше проникнення. Відразу стало зрозуміло, що анальним сексом Ніна ще не займалася. Однак це неприємне відчуття навіть пішло на користь, тому що вона трохи прийшла до тями і почала витиратися: не дельфіни ж ми, справді, займатися сексом у воді ...
...