Я тебе зараз трахкати буду! - Сказав чоловік і швидко стягнув вниз свої спортивні штани разом з трусами. Погляду Марини постав висить товстий член. Треба сказати, як повинен виглядати чоловічий член вона знала завдяки еротичним журналів, які іноді дивилася у різних своїх подруг.
- Будь ласка, не треба! - Почала благати вона і на її очі набігли сльози.
- Ти що - Цьолко? - Здивовано запитав чоловік. У його голосі було здивування.
- Так, я незаймана. Будь ласка, відпустіть мене, - голос Марини тремтів, і з очей покотилися сльози.
- Ну ні, я так просто тебе не відпущу.
- Чому?
- Та тому що ... - чоловік запнувся на півслові. - Гаразд, є вихід з положення. Відкрий рот!
- Що? - Марина закліпала очима.
- Те, що чула. Чоловік, взявши однією рукою свій ще не ерегований член, наблизив його до дівчини. А іншою рукою сильно схопив її за волосся.
- Взяла його в рот, сучка!
Від болю, який завдавав їй чоловік, стискаючи її волосся, Марина застогнала.
- Відкрий рота! ..
Послідувала різка ляпас. Марині стало голі дівчата дуже боляче. І, лише б він не бив, вона відкрила рот. Чоловік відразу встромив голівку свого члена їй в рот. Марина відчула раніше незнайомий їй запах і її занудило. Чоловік побачив, що її ось-ось вирве, і дістав член з рота.
- Не подобатися?
Марина похитала головою - ні.
- Потерпи. Давай, смокчи.
- Я не вмію, - тихо промовила Марина. Вона зрозуміла, що чим швидше все закінчитися, тим швидше вона піде звідси.
- Добре, я тобі допоможу. Відкрий рот знову.
Він взяв її за волосся, правда, не так сильно, як раніше і притулив її голову до члена. Вона відкрила рот, і член увійшов їй між губ.
- Візьми його рукою, - наказав чоловік.
Марина корилась і взяла однією рукою його вже почав тверднути член.
- Дрочил його, - знову надійшов наказ.
Марина розгубилася. З членом у роті  вона не могла запитати його, що їй робити. Чоловік, поклавши свою руку їй на зап'ясті, почав водити туди сюди по члену. Коли він прибрав руку, Марина продовжувала водити своєю рукою за його члену.
- Трохи стисни руку, тільки не дуже сильно. Зрозуміла?
- Угу, - промимрив Марина. Член як і раніше був у її роті. Вона намагалася дихати носом.
- Дуже добре. Дай мені другу руку.
Вона підняла вільну руку. Вона взяв її кисть в свою і став її просовувати собі поміж ніг. Та Марина не могла зрозуміти, що він хоче. Чоловік зрозумів, що вона в невіданні його бажань.
- Цією рукою, - він тихенько стиснув її кисть, - яйця пести. Зрозуміла?